Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Fortegames Hack. 
Автор Съобщение
новак
новак

Мнение Re: Fortegames Hack.
Не знам, ама като играя вече три или четири пати изхвърля мен или парта, просто пуснахте духа от бутилката... На балгарския народ му даи само келепир да има... Отива си саита...

Чет Апр 14, 2011 14:22
Профил
новак
новак

и на мен ми се е случвало така да ме пуснат по теча но.....жалко е за тези които го правят

Чет Апр 14, 2011 17:05
Профил
новак
новак

ВАС току що ми го приложиха тоя номер,играх срещо ЛОШ13 и lstanoev
и още в на4алото след като ги вкарахме една игра ме изгони някои от играта
имали смисал да играя като ще ми правят такива ялки номерца,искам да видя дали ще изтриеш никовете на тоя които ме изгони,според мен е тоя , lstanoev.
ако няма да вземете никакви мерки само да заплашвате на думи ще си изтегля и аз тая програма щом ще играем така..

Пон Апр 18, 2011 20:37
Профил
новак
новак
Аватар

Когато на мен ми го приложиха за пръв път,се зарекох и намерих програмката,и започнах и аз да я използвам.После ме хванаха,наказаха ме.Хората които ми я приложиха така и не останаха наказани.Сега намерих още 4 начина за манипулиране на системата.Обяснимо е защо келеши на по 17 години са с по 2950 точки.Нема смисъл да се занимавам с вас и да ви плащам грешни пари,докато не направите една нормално базирана игра.То па бива безобразие-толкова се налапвате ,а се стискате да платите на един програмист да ви напише една нормална игра.Докато сайта продължава с флаш-боклуците аз тук ник нема плащам.
ВЗЕМЕТЕ ПРИМЕР ОТ КОЛЕГИТЕ СИ В ФАВОРИТЕГЕЙМС-ЕВАЛА ПИЧОВЕТЕ СА БАРНАЛИ ГОТИНА ИГРИЦА,А НЕ БЪГНЯ,КАТО ВАШАТА,ДА ВЛИЗАМЕ И ДА СЕ ДОКАЗВАМЕ КОЙ КАКВИ КОМЮТЪРНИ УМЕНИЯ ИМА.
Между впрочем точно с тази програмка от клипчето може да се начукват и точки,но безплатните уроци от мен до тук.Дерзайте!

Пон Апр 18, 2011 23:14
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Да изхвърляш играчи, да добавяш точки, сигурно и да гледаш карти има? Други простотии има ли? Ако има, нека се изяснят, та да може админа или програмистите на сайта да ги отстранят.. В крайна сметка някои хора са тук за забавление и да поиграят, а не да се занимават с програмки с цел трупане на престиж в интернет пространството.

Пон Апр 18, 2011 23:21
Профил
новак
новак
Аватар

Програмистите да се потрудят да напишат една нормална игра.Виждате флаша какви мъки е особенно ако са повече хора вътре.
Работата на модераторите в една игра е предимно да следят за тези работи.За пример мога да дам един сървър на world of warcraft - molten wow. И за там има хакове,ама посмей да го използваш.Играта си има логове скрийншотове и т.н. и т.н.Тук работата на модераторите е да спират чата за една безмисленна дума,друго не съм видял да правят.Освен че и някой от тях дори имат наглостта да си пренасят и личната драма от живота тук.Така ми потръгна тук да играя ролята на лошия,щото па аз не обичам някой да ме наказва ей така,както се започна от самото ми начало тук.Бих си траял,ако правилата би били за всички,но е очевадно че не са.Някой са лансирани,ненаказвани ползващи протекциите на богопомазаните.Защо ли се учудвам,в България това е нормално.Очевадно е някой хора как левашки играят но въпреки това катерят нагоре.Интернет човечета - дребни душици в живота,може би изживяващи оргазъм от интернет славата.

Вто Апр 19, 2011 16:05
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Няма да позволя неверни клевети и обвинения в лансиране на играчи. След като не подавате доклади и не сигнализирате за нарушения няма как да се гадае, кристалната топка ми е на ремонт.
"Желанието" да помогнете за пропуските в играта няма да коментирам, ако не сте вие ще е друг, има хора, които наистина искат честна игра.

Вто Апр 19, 2011 19:12
Профил
новак
новак

VAS противоречиш си във всяка 5 тема след 10000 мнения направо заминавай на технически преглед !

Доколкото до хаковете има още по нови методи :oops: :twisted: но.....

Пет Юни 17, 2011 16:07
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2